top of page

E-BOOK

MADERA NA POLSKIM STOLE - to pozycja jakiej jeszcze nie było. To zbiór wybranych przystawek, zup, dań głównych oraz deserów, a wszystko to z wykorzystaniem polskich składników.

Ze względu, że nie wszystkie produkty potrzebne do przygotowania maderskich przepisów są dostępne w Polsce, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym możliwościom i zmodyfikowaliśmy przepisy tak, żeby każdy mógł je przygotować w Polsce. 

Znajdziecie w nim m.in przepis na krewetki, bolo do caco, ryby, mięsa, przepyszne zupy oraz kilka deserów (w tym tradycyjnych maderskich napojów :) )

Wszystko to w cenie 35 zł!

Sopa de couve  Kapuśniak maderski.png

DLACZEGO MY?

NAJLEPSZE WYCIECZKI

Wszystkie wycieczki to specjalna selekcja tego co najlepsze. Tylko dzięki tak dobranym wycieczkom będziecie mogli zobaczyć to co trzeba zobaczyć i zrobicie to pod okiem najlepszych przewodników na Maderze. Poznajcie to co najpiękniejsze!

ŚWIETNA CENA

Rezerwując u nas z pewnością nie przepłacicie!  Wyróżnia nas też to, że nie jesteśmy zwykłą, automatyczną wyszukiwarką. Z nami macie kontakt cały czas, kiedy tylko chcecie!

PORADY NAJLEPSZYCH

Nasz blog, fanpage, forum oraz nasze materiały dostępne w formie elektronicznej to znakomite i sprawdzone źródło informacji. Naszą wiedzą dzielimy się na podstawie wieloletnich doświadczeń. Z nami zobaczysz co chcesz i kiedy chcesz!

Blog

  • Instagram_Glyph_Gradient_RGB
  • f_logo_RGB-Blue_58

INSTAGRAM.COM/_MADEIRA_ISLAND

FACEBOOK.COM/WYSPAMADERA

bottom of page