top of page
IMG_2505.JPG

Madera Autem

To nasz kolejny e-book w jeszcze ciekawszej i nowszej odsłonie. To przewodnik napisany od serca, w taki sposób aby zwiedzanie było proste i przyjemne. Madera Autem z pewnością ułatwi Wam zwiedzanie Madery. Jesteśmy przekonani że zobaczycie miejsca które trzeba zobaczyć i nie tylko.

Każdy dzień to specjalnie wyselekcjonowane miejsca- te popularne oraz te mniej znane. Nie zabraknie też rekomendacji restauracji oraz ciekawostek i opisów. Aby zwiedzanie było jeszcze łatwiejsze to każdy punkt ma automatyczne przekierowanie do nawigacji. Sami nie musicie nic szukać czy też wpisywać.

Kolejność zwiedzania możecie ułożyć jak chcecie. Możecie też rozłożyć to na więcej dni. Z tym przewodnikiem dodatkowo zaoszczędzicie czas na planowaniu- wszystko macie już gotowe.

Wszystkie opisy i zdjęcia są nasze, tak jak wspomnieliśmy - prosto z serca.

Jeśli nie wypożyczacie auta to ebook też może się przydać- możecie zgodnie z naszą rozpiską samemu rozplanować punkty, które trzeba zobaczyć i odpowiednio skrócić plan.

 

Koszt e-booka "Madera Autem" to 10 euro.

Madera Autem .png

DLACZEGO MY?

NAJLEPSZE WYCIECZKI

Wszystkie wycieczki to specjalna selekcja tego co najlepsze. Tylko dzięki tak dobranym wycieczkom będziecie mogli zobaczyć to co trzeba zobaczyć i zrobicie to pod okiem najlepszych przewodników na Maderze. Poznajcie to co najpiękniejsze!

ŚWIETNA CENA

Rezerwując u nas z pewnością nie przepłacicie!  Wyróżnia nas też to, że nie jesteśmy zwykłą, automatyczną wyszukiwarką. Z nami macie kontakt cały czas, kiedy tylko chcecie!

PORADY NAJLEPSZYCH

Nasz blog, fanpage, forum oraz nasze materiały dostępne w formie elektronicznej to znakomite i sprawdzone źródło informacji. Naszą wiedzą dzielimy się na podstawie wieloletnich doświadczeń. Z nami zobaczysz co chcesz i kiedy chcesz!

Blog

  • Instagram_Glyph_Gradient_RGB
  • f_logo_RGB-Blue_58

INSTAGRAM.COM/_MADEIRA_ISLAND

FACEBOOK.COM/WYSPAMADERA

bottom of page