top of page

E-BOOK

Ten mini przewodnik w formie e-booka znacząco ułatwi podróżowanie oraz wybór restauracji. To aż 164 najlepsze pozycje na Maderze! Dodatkowo otrzymacie autorską mapkę google, która po kliknięciu w link automatycznie naniesie się na waszą mapę w aplikacji google maps!

 

Przewodni został podzielony na kilka sekcji:
- punkty widokowe
- trasy piesze
- plaże i baseny
- inne atrakcje
- restauracje

 

W odróżnieniu od poprzedniej wersji e-booka, w tym wszystko jest super uporządkowane- punkty mają przypisaną orientacyjną mapkę dzięki czemu zaplanujecie Wasze zwiedzanie bez zbędnego poszukiwania miejsc na mapie. Dodatkowo autorska mapka zaprowadzi Was w google maps do celu. W przypadku tras pieszych, przy każdej z nich znajdziecie odnośnik do oficjalnej turystycznej broszury z opisem trasy i mapką.

Co więcej: każdy punkt ma przypisane kod google maps- po kliknięciu w niego automatycznie zostaniecie przeniesieni do punktu na mapie google maps.


W przypadku restauracji- znajdziecie tam nasze wyróżnione i polecane restauracje z podziałem na miasta. 

Zaoszczędź czas na poszukiwanie najlepszych miejsc! Z nami zaplanujesz i zwiedzisz to co najważniejsze.

IMG_5635.JPG

DLACZEGO MY?

NAJLEPSZE WYCIECZKI

Wszystkie wycieczki to specjalna selekcja tego co najlepsze. Tylko dzięki tak dobranym wycieczkom będziecie mogli zobaczyć to co trzeba zobaczyć i zrobicie to pod okiem najlepszych przewodników na Maderze. Poznajcie to co najpiękniejsze!

ŚWIETNA CENA

Rezerwując u nas z pewnością nie przepłacicie!  Wyróżnia nas też to, że nie jesteśmy zwykłą, automatyczną wyszukiwarką. Z nami macie kontakt cały czas, kiedy tylko chcecie!

PORADY NAJLEPSZYCH

Nasz blog, fanpage, forum oraz nasze materiały dostępne w formie elektronicznej to znakomite i sprawdzone źródło informacji. Naszą wiedzą dzielimy się na podstawie wieloletnich doświadczeń. Z nami zobaczysz co chcesz i kiedy chcesz!

Blog

  • Instagram_Glyph_Gradient_RGB
  • f_logo_RGB-Blue_58

INSTAGRAM.COM/_MADEIRA_ISLAND

FACEBOOK.COM/WYSPAMADERA

bottom of page