top of page
IMG_7769.JPG

Canyoning i Coasteering

CENA:

CANYONING:
65 
 poziom podstawowy
80 poziom średniozaawansowany
125 € poziom zaawansowany


COASTEERING:
75
 

CZAS TRWANIA:

Atrakcja jest całodniowa i w zależności od poziomu trwa 3-8 godzin.

Canyoning:
poziom podstawowy - 5-6h
poziom średniozaawansowany - 5-6h
poziom zaawansowany - 5-8h

Coasteering: 
5h

KIEDY:

Codziennie. Dostepność będzie potwierdzona po przesłaniu formularza.

CANYONING I COASTEERING

Kontakt z najbardziej niesamowitymi i ekskluzywnymi miejscami natury. Obcowanie z naturą, przygoda z nutą adrenaliny i jednocześnie zabawa. To wszystko zapewnią Wam Canyoning i Coasteering.

Canyoning - zejście naturalnymi wodospadami, użycie różnych technik linowych, skoki do wody oraz pływanie w krystalicznie czystej wodzie.

Coasteering - obejmuje trasę pieszą, pływanie, skoki do wody, wspinaczkę, a dla chętnych snoorkeling. Wszystko w ciepłych wodach Oceanu Atlantyckiego.

PODSTAWOWE INFORMACJE

  • Atrakcja odbywa się w grupach zorganizowanych.

  • Atrakcja w języku angielskim.

  • Transfer w cenie jest zapewniony przez organizatorów z miejsca zakwaterowania w Funchal, Caniço i Garajau.

  • Transfer z innych miejsc jest za dodatkową opłatą, dlatego prosimy o podanie adresu odbioru. 

  • Organizator zapewnia cały niezbędny sprzęt taki jak m.in kask, piankę, specjalne buty.

  • Podczas atrakcji robione są pamiątkowe zdjęcia, które później otrzymają uczestnicy. 

  • Baton energetyczny i woda są w cenie atrakcji.

  • Proszę zabrać ze sobą ręcznik i strój kąpielowy.

  • Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wycieczką.

CANYONING - POZIOMY TRUDNOŚCI

1. Canyoning poziom podstawowy - wodospad 13-20m

Madera ze względu na swoje wulkaniczne pochodzenie jest idealnym miejscem do uprawianie canyoningu. Jeśli chcesz przeżyć coś wspaniałego, pełnego przygód lub wyjść ze swojej strefy komfortu to jest to zdecydowanie atrakcja dla Ciebie. 

Canyoning na poziomie początkującym jest idealną opcją dla osób bez doświadczenia. Poziom podstawowy z pewnością obudzi w Was dziką stronę :) Podczas atrakcji czekają na Ciebie skoki do wody, zejścia linami, a nawet zjazd naturalnymi zjeżdżalniami wydrążonymi w skale. 

2. Canyoning średniozaawansowany - wodospad 20-35m

Poziom średniozaawansowany to z pewnością bardzo różnorodne trasy, które zapewnią mnóstwo emocji. Na trasie czeka na Was prawdziwa, zielona natura, a czasami przepiękne widoki. Trudno opisać jak wspaniała jest to atrakcja, szczególnie na tym poziomie.

Jeśli chcesz zafundować sobie trochę więcej emocji i przygód wraz z skokami do wody, zjazdami oraz długimi zejściami to jest to zdecydowanie poziom dla Ciebie.

Czy jak nie próbowaliście nigdy canyoningu to warto wybrać poziom średniozaawansowany? Jeśli lubicie większą dawkę adrenaliny i emocji oraz na codzień jesteście aktywni to... :) Oczywiście tutaj sami musicie podjąć decyzję.

3. Canyoning zaawansowany - wodospad do 80m

Poziom zaawansowany to opcja zdecydowanie dla najbardziej wymagających. To dzika, pełna przygód wyprawa w głąb wąwozów Madery oraz jej najbardziej i odległych, i trudno dostępnych miejsc.

Poziom ten polecany jest dla osób, które mają podstawową wiedzę z zakresu wspinaczki oraz mają odpowiednie przygotowanie fizyczne. Ważna jest też duża odporność psychiczna na wysokość i ekspozycje. 

Sumując: długie wędrówki, duże wodospady i wiele wiele więcej. 

COASTEERING

Aktywność odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i poziomów. Odbywa się w ciepłych wodach Oceanu Atlantyckiego i obejmuje przejcie trasy, pływanie, skoki do wody oraz wspinanie. Wszystko to z pięknymi widokami na Półwyspie Ponta de São Lourenço.
 

bottom of page