top of page
IMG-3764.JPG

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY FB PO WIĘCEJ INSPIRACJI - GRUPA

WYCIECZKI INDYWIDUALNE VIP

Zapraszamy Was na wyjątkowe wycieczki indywidualne z przewodnikiem Adamem. Jeśli cenicie sobie komfort, poczucie humoru, wiedzę o wyspie to trafiliście w dobre miejsce. Przewodnik Adam zawiezie Was w najpiękniejsze miejsca Madery. Wszystkie wycieczki odbywają się klimatyzowanym i bardzo wygodnym samochodem BMW.

KIEDY:

Wycieczki indywidualne możliwe są codziennie. Wypełnij formularz z zapytaniem o daty, które Cię interesują, a my wrócimy z dostępnością.

CZAS TRWANIA:

Wycieczki są całodniowe. Zazwyczaj odbywają się w godzinach 09:00 - 17:00. 

CENA:

1-4 osoby: 300 euro (za wycieczkę za wszystkich uczestników)

* W okresie letnim (czerwiec-wrzesień) - 400 euro

WYCIECZKI:

Wszystkie wycieczki są szyte na miarę dlatego istnieje możliwość zaplanowania wycieczki specjalnie dla Was. Zaznaczcie wtedy taką informację w formularzu, a my wrócimy z odpowiedzią.  Mamy też oczywiście gotowe plany, które możecie zarezerwować. Wycieczki na wyłączność to znakomity sposób zwiedzania Madery - jedziemy sami, bez innych osób. Co za tym idzie? Jesteśmy w stanie zobaczyć dużo więcej.


Skrócony plan wycieczek:

ZACHODNIA MADERA (najbardziej popularna)


Cabo Girão, Taberna da Poncha, Miradouro Terra Grande, Przełęcz Encumeada, przejazd starą drogą na płaskowyż Paul da Serra, Las Fanal, Porto Moniz, Seixal, Wodospad Welon Panny Młodej, São Vicente.

WSCHODNIA MADERA (jedyna taka trasa)

Półwysep św. Wawrzyńca, Porto da Cruz, Miradouro Guindaste, przejazd starą drogą do Santany, Santana, Quinta do Furao, Cabanas, Arco de São Jorge, Boaventura, Ponta Delgada, São Vicente

ACHADAS DA CRUZ Z POŁUDNIOWYCH ZACHODEM (kolejka linowa w Achadas. TOP3 atrakcji na Maderze

Achadas da Cruz, Ponta do Pargo, O Fio, zjazd starą drogą z punktami widokowymi do Paul do Mar, Jardim do Mar, Plantacja bananów.

INNE INFORMACJE:

- Wycieczki odbywają się w języku polskim.
- Odbiór uczestników w cenie jest z Machico, Santa Cruz, Garajau, Caniço, Funchal, Câmara de Lobos, Ribeira Brava. Za odbiór z innych miast może być naliczona dodatkowa opłata w zależności od kierunku wycieczki. 
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 
- Zasady odwołania: Wycieczkę można odwołać bezpłatnie do 4 dni przed wycieczką.

 

bottom of page