top of page
IMG_5382.HEIC

WYCIECZKI OBJAZDOWE

Wyspa-Madera_logo-RESPONSYWNE.png

Wycieczki objazdowe to znakomity sposób aby poznać najpiękniejsze zakątki wyspy. Wycieczki wyróżnia to, że odbywają się w małych 8-16 osobowych grupach, dzięki czemu zwiedzanie staje się jeszcze przyjemniejsze. 

CENA:

 • Wycieczka w języku angielskim: 

35 osoba dorosła
18   - dziecko 3-11 lat

CZAS TRWANIA:

Wy​cieczka trwa w godzinach 9:00 - 17:00. Czas trwania wycieczki jest orientacyjny i może ulec zmianie. 

WYCIECZKI:

Zachód Madery - Câmara de Lobos / Cabo Girão / Ribeira Brava / Encumeada / Paul da Serra / Porto Moniz / Seixal / São Vicente

Podczas tej wycieczki będziecie mieli okazję poznać prawdziwą, zieloną i dziką Maderę. Zwiedzicie miasteczko rybackie Câmara de Lobos, którym zachwycił się sam Winston Churchill. Będziecie mieli też okazję zobaczyć jedne z najwyższych, przeszklonych tarasów widokowych w Europie - Cabo Girão. Ribeira Brava otoczona niezwykłymi wzgórzami też z pewnością Was bardzo pozytywnie zaskoczy. Jednym z kolejnych punktów będzie przejazd przez popularny płaskowyż Paul da Serra. To miejsce trzeba zobaczyć podczas pobytu na Maderze! Z płaskowyżu zjedziecie prosto do Porto Moniz gdzie będzie można zjeść obiad i zobaczyć naturalne baseny lawowe! Po dłuższej czeka na Was podróż północnym wybrzeżem przy Seixal i tak aż do São Vicente To oczywiście tylko namiastka tego co zobaczycie! Podczas wycieczki czeka na Was wiele więcej wspaniałych miejsc. Nie zabraknie też czasu na tradycyjną maderską ponchę!

Wschód Madery -  Pico do Arieiro / Ribeiro Frio / Faial / Santana / Ponta de São Lourenço / Machico. 

Kopia Bez tytułu (11).png

Wschodnia Madera to niezwykłe doznania dla naszych zmysłów :)! Podczas tej wycieczki, będziecie mogli zobaczyć jeden z trzech najwyższych szczytów Madery jakim jest Pico do Arieiro. Następnie pojedziecie do Ribeiro Frio, słynącego m.in z hodowli pstrągów. Znaduje się tam też krótka trasa piesza - Vereda dos Balcões, która zaprowadzi Was do wspaniałego punktu widokowego. Następny punkt to przejazd starą drogą i tak aż do Santany, gdzie zatrzymacie się na lunch. Obowiązkowym punktem podczas tej wycieczki jest też oczywiście półwysep Św. Wawrzyńca, który musi zostać odwiedzony przez każdego kto przyleci na Maderę. W drodze powrotnej będziecie mieli też okazję podziwiać Machico. To oczywiście niektóre z punktów, które na Was czekają podczas tej wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE:

 • Po wysłaniu formularza w ciągu 24 godzin wrócimy z potwierdzeniem rezerwacji. 

 • Dla bezpieczeństwa warto rezerwować wycieczki z wyprzedzeniem. Daje to gwarancję dostępności miejsc. W przypadku rezerwacji "last minute" nie możemy zagwarantować, że miejsca będą dostępne.

 • Wycieczka jest całodniowa i trwa w godzinach ok. 9:00 - 17:00

 • Na wycieczkę należy zabrać obuwie i ubrania przystosowane do zmieniających się warunków pogodowych.

 • Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki.

 • Powyższe opisy dotyczą wycieczki w języku angielskim.

 • Trasa wycieczki lub poszczególne punkty mogą ulec zmianie.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Przylatujesz z grupą 8 osobową lub większą? Napisz do nas aby uzyskać ofertę indywidualną. 

Wyślij formularz rezerwacyjny lub napisz do nas na kontakt@wyspamadera.pl
 
 

IMG_8088-2 2.JPG
 • Wycieczki obywają się w języku angielskim. 

 • Wycieczki w języku angielskim odbywają się codziennie. 

 • W cenę wycieczki wliczony jest transfer z i do miejsca zakwaterowania w Funchal, Caniço, Garajau. Transfer na wycieczkę z innych miejsc jest za dodatkową opłatą. 

 • Podczas wycieczki przewidziana jest dłuższa przerwa obiadowa. Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki. Jest opcjonalny.

 • Kolejność zwiedzania jest orientacyjna i może ulec zmianie.

 • Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wycieczką.

 • Na wycieczkę należy ubrać wygodne obuwie oraz zabrać ubrania przystosowane do zmieniających się warunków pogodowych.

 • Dostawca usług: Ilha Tours 

IMG_8088-2 2.JPG
Kopia Bez tytułu (15).png
GPTempDownload 39.JPG
bottom of page