top of page
IMG_1326 2.JPG

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY FB PO WIĘCEJ INSPIRACJI - GRUPA

NA KONIEC ŚWIATA - TYLKO Z NAMI :)

Mamy dla Was propozycję zupełnie innego spędzenia czasu na Maderze. Idealne wakacje to takie, na których zobaczycie przepiękne miejsca a jednocześnie odpoczniecie. To zupełnie coś innego niż zwykła wycieczka. To wyjazd do 3 przepięknych miejsc oddalonych z dala od Funchal i południowego wybrzeża. Poczujecie się tam jak na końcu Świata. To trzy nie byle jakie miejsca, to zdecydowanie TOP 5 miejsc, które na Maderze trzeba odwiedzić. Wszystko jednego dnia z poszanowaniem czasu na czerpanie pełnej rozkoszy z tych miejsc.

IMG_1267.JPG

KIEDY:

Soboty w okresie od kwietnia do października włącznie.

CZAS TRWANIA:

Od około 09:00 do 17:00

CENA:

50 €/osoba

 

PROGRAM:

1. Odbiór uczestników z miejsc zakwaterowania. 

Wszyscy uczestnicy odbierani są z miejsc zakwaterowania. Odbiór z Funchal, Caniço i Garajau jest w cenie. Odbiór z innych miast jest za dodatkową opłatą.

2. Achadas da Cruz - kolejka linowa

Achadas da Cruz to pierwszy punkt podczas tego wyjazdu. Czeka na Was zjazd kolejką linową o jednym z największych nachyleń w Europie! To niezwykle urokliwe miejsce, otoczone z jednej strony zielonymi klifami a z drugiej turkusowym oceanem. Nie ma tam samochodów, hoteli. Na miejscu macie czas dla siebie. Wiele osób mówi że to ich numer 1 na Maderze! Dzięki naszemu wyjazdowi - zobaczycie to miejsce. 

3. Porto Moniz - baseny naturalne

Będąc na Maderze trzeb obowiązkowo odwiedzić naturalne baseny w Porto Moniz. Znajdziecie tutaj dwa rodzaje basenów- jedne bardziej zmodernizowane a drugie mniej i bardziej dzikie. Jedne i drugie to świetna zabawa i frajda. Nie zabraknie też czasu na opalanie czy lunch.

4. Las Fanal 

Czy przywita nas mrocznie i mglisto? A może w pełnym słońcu i w swojej radosnej odsłonie? Tak czy inaczej zawsze jest piękny. Warto zaznaczyć, że jest wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO!

5. Powrót

Powrót do miejsc zakwaterowania

INNE INFORMACJE:

- Podczas wyjazdu zawsze jedziecie z przewodnikiem, który mówi w języku polskim
- Odbiór uczestników w cenie jest z Funchal, Garajau, Caniço. Za odbiór z innych miejscowości, naliczana jest dodatkowa opłata
- Kolejność przejazdu może ulec zmianie
- Zawsze bardzo chcemy aby pogoda dopisała Wam jak najlepiej. Niestety nie mamy na nią wpływu. W przypadku gdy dojedziemy do Achadas da Cruz a kolejka będzie zamknięta ze względu na duży wiatr, przedstawiamy Wam alternatywne opcje. Najczęściej proponujemy zamianę wyjazdu na wycieczkę objazdową południowy Zachód Madery.
- Nie są wliczone w cenę: lunch, zjazd kolejką w Achadas da Cruz, wejście na naturalne baseny.
- Rezerwację można bezpłatnie odwołać do 7 dni przed atrakcją.

bottom of page